İş güvenliğini ciddiye alıyoruz

Liftsan makine IRIS 860 sensör paketi

IRIS 860 sensör paketi

İşte, IRIS 860 sensör paketi ile sürücülerin algılamadığı tehlikeleri algılamak artık mümkün. Bu sayede sürücüden kaynaklı kazalar minimize edilmektedir.

Liftsan makine IRIS 860 sensör paketi; Forkliftler ve diğer ağır iş makinalarının kullanımı için dünya kalite standartlarında tasarlanmış bir cihazdır.

Bu cihaz her tür retroreflektif bandı algılayarak makineye çok yaklaşan yayaya hem de sürücüye sesli uyarı vermektedir. Ayrıca retroreflektif band ile muhtemel kaza riski olan yerlerde güvenli bölge alanına girmektedir.

60 derece yatay 45 derece dikey özelleştirilebilir algılama bölgesi maksimum 8 metre mesafeye kadar önceden ayarlanabilir.

Algılama alanını genişletmek için birden fazla sensör de kullanılabilir.

Ortam aydınlatma koşullarından etkilenmeyen IRIS 860 sensör tam karanlıkta da güvenilir bir algılama sağlamaktadır.

Ağır iş makinaları ve forkliftlerin yakınında çalışan yayaların ve makinaların güvenliğini yönetmenin zor ve stresli olabileceğini biliyoruz. Sensörlerimiz, yaya algılamayı basit ve ekonomik hale getirir. IRIS 860 sensörleri, araçların yakınındaki ürünleri, makinaları ve çalışan insanları; üzerlerindeki yansıtıcı band ile algılar ve çok yaklaştıklarında sürücüyü uyarır.

Sizler gibi bizler de Liftsan makine olarak iş güvenliğini ciddiye alıyoruz. Bu mükemmel cihaz ile artık olası kazalar ve tehlikeler sizin için bir tehlike olmaktan çıkacak.

İş güvenliğini ciddiye alıyoruz

Liftsan makine IRIS 860 sensör paketi

Liftsanmak IRIS 860 sensörü, yelekler ve işaretçiler üzerindeki yansıtıcı bandı algılar ve neredeyse sıfır operasyonel etki ve devam eden maliyet olmadan basit ve etkili aktif algılama sağlar.